?حضور در آرامستانهای شهر هشتگرد ممنوع شد. ?بنابر مصوبات ستاد مدیریت کرونا و در راستای حفظ جان شهروندان حضور در آرامستانهای شهر هشتگرد تا اطلاع ثانوی ممنوع میباشد. ? مهندس جلیل امینی معاونت خدمات شهری با اعلام این موضوع گفت : متاسفانه شیوع کرونا در در روزهای اخیر در کشور شدت گرفته و یکی از […]

?حضور در آرامستانهای شهر هشتگرد ممنوع شد.

?بنابر مصوبات ستاد مدیریت کرونا و در راستای حفظ جان شهروندان حضور در آرامستانهای شهر هشتگرد تا اطلاع ثانوی ممنوع میباشد.

? مهندس جلیل امینی معاونت خدمات شهری با اعلام این موضوع گفت : متاسفانه شیوع کرونا در در روزهای اخیر در کشور شدت گرفته و یکی از محل‌های گسترش بیماری , حضور شهروندان در آرامستان ها و تجمع در زمان تدفین و مراسم خاکسپاری است , لذا بنا بر مصوبات ستاد مدیریت کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمعات , جلسات , همایش ها و مراسمات و ….در کلیه آرامستانهای شهر تا اطلاع ثانوی از ورود شهروندان ممانعت می گردد.

?امینی گفت : علاوه بر اطلاع رسانی و نصب بنر , ورودی های آرامستان با استقرار نیوجرسی مسدود شده لذا صرفاً جهت مراسم تدفین با رعایت پروتکل های بهداشتی و حداکثر ۱۰ نفر از بستگان اجازه ورود خواهند یافت .

?رئیس کمیته پیگیری مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا در شهرداری هشتگرد ضمن تقدیر از همکاری شهروندان از کلیه مردم درخواست نمود جهت حفظ جان خود و عزیزانشان از حضور در آرامستان ها پرهیز نمایند .

?وی افزود با هماهنگی صورت گرفته مامورین محترم نیروی انتظامی نیز با عوامل شهرداری همکاری نموده و این ممنوعیت تا بازگشت به وضعیت عادی و ابلاغ از طرف ستاد مدیریت کرونا ادامه خواهد داشت.