امروز : سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۱

✅اتمام پروژه ایمن سازی و تامین برق بوستان بانوان

✅اتمام پروژه ایمن سازی و تامین برق بوستان بانوان
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ - ۰۴:۴۴ |
کد خبر : ۱۰۰۳ |
اخبار

✅اتمام پروژه ایمن سازی و تامین برق بوستان بانوان

🔰با پیگیری شهردار هشتگرد و حمایت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ضمن رفع نواقص، پروژه ایمن سازی و تامین برق بوستان بانوان به اتمام رسید .

🔰دکتر امیر بهمنی شهردار هشتگرد در بازدید از این پروژه از عملکرد حوزه عمرانی شهرداری و همکاری اداره برق شهرستان تقدیر و تشکر نمود .

🔰بهمنی گفت : در اجرای هر پروزه عمرانی موانعی وجود خواهد داشت که رفع آن در ابتدای مسیر امکانپدیر نیست لذا بوستان بانوان نیز که به عنوان تنها مجموعه مختص بانوان در غرب استان البرز مطرح میباشد از این قاعده مستثنی نبوده و طی یکساله گذشته بسیاری از نواقص موجود از قبیل تکمیل فضای سبز، نصب ابسردکن، نصب سیستم صوتی، راه اندازی نگهبانی و کادر اداری ، رنگ آمیزی ست های ورزشی، نصب انشعاب آب و خط تلفن و غیره رفع گردیده لیکن وجود تعدادی از تیرهای برق فشار قوی در بخش انتهایی بوستان موجب نگرانی شده و جهت تامین ایمنی محوطه طی جلسات مکرر با اعضای محترم شورا و کارشناسان اداره برق مقرر گردید در قالب پروژه ای در بودجه شهرداری نسبت به آن اقدام شود .

🔰اضافه نمودن دستک بر روی ۱۱ عدد تیر برق واقع در ضلع شمالی بوستان و جابجایی شبکه برق مربوطه در فاز نخست انجام پذیرفته است .

🔰بهمنی افزود :حفاری و کابل کشی زمینی به طول ۱۰۰ متر و نیز جابجایی ۶ عدد تیر برق از محوطه بوستان به ضلع شمالی دیوار حائل در فاز دوم صورت گرفته و در نتیجه جمعا با اصلاح و جابجایی ۱۷ تیر انتقال برق فشار قوی ۲۰ کیلو ولت و با مصرف بیش از ۴۶۰ کیلوگرم سیم آلمینیومی پروژه مذکور اتمام و عملا ۶۰۰ متر طول از شبکه برق شهرک صنعتی جابجا گردید.

🔰شهردار هشتگرد افزود : این پروژه با اعتبار ۱ میلیاردو هفتصد میلیون ریال در ابتدای سال آغاز و خوشبختانه با همکاری رئیس و کارکنان اداره برق شهرستان و تلاش واحد عمران شهرداری بدون ایجاد وقفه و خاموشی در شبکه توزیع عملیات ان اجرا گردیده است.