امروز : پنج شنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۰

دکتر بهمنی شهردار هشتگرد در جلسه شورای معاونین : به زودی عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی و خدماتی منتشر خواهد شد .

دکتر بهمنی شهردار هشتگرد در جلسه شورای معاونین : به زودی عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی و خدماتی منتشر خواهد شد .
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۰۵:۳۵ |
کد خبر : ۱۰۳۹ |
اخبار

✅بهمنی شهردار هشتگرد در جلسه شورای معاونین : به زودی عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی ، فرهنگی و خدماتی منتشر خواهد شد .

🔰دکترامیر بهمنی شهردار هشتگرد در جلسه شورای معاونین ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت امام حسین(ع) ، از زحمات و تلاشهای معاونین ، مسؤلین واحدها و پرسنل شهرداری تقدیر و تشکر نمود .

🔰بهمنی گفت: خوشبختانه با حمایت رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر خدمات خوبی در شش ماهه نخست سال جاری در شهر صورت گرفته و پروژه های متعدد عمرانی با روند مناسبی در حال اجراست.

🔰وی افزود: اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی و به ویژه در زمینه پر نمودن اوقات فراغت دانش آموزان در ایام تعطیلات تابستان بخشی از اقدامات شهرداری بوده و توانسته ایم در کلیه مراسمات و مناسبات شهرستان مشارکت موثری داشته باشیم.

🔰 شهردار هشتگرد اولویت کار شهرداری را طی هفته جاری اجرای مصوبات ستاد استقبال از مهر دانست و گفت: می بایست با تمام توان برای آغاز سال تحصیلی تلاش نماییم و عملیات رنگ آمیزی و آشکارسازی خطوط عابر پیاده درمسیر مدارس و همچنین بازدید ایمنی از محیطهای آموزشی سرلوحه فعالیتها قرار خواهد گرفت .

🔰 وی در ادامه افزود: تلاش‌های صورت گرفته توسط واحدهای شهرداری جمع بندی و گزارش جامعی از عملکرد خادمان مردم به شهروندان ارائه خواهد شد .

🔰وی با اشاره به حجم بالای فعالیت ها تصریح کرد : تلاش شده تا در مجالی کوتاه گزیده ای از این عملکرد به سمع و نظر شهروندان برسد .

🔰شهردار در ادامه سخنان خود از تلاشهای حوزه درآمدی شهرداری در زمینه درآمدزایی ، حرکت به سمت تحقق بودجه مصوب ، افزایش ۱۰۰ درصدی درآمد امسال نسبت به سال گذشته و جذب سرمایه گذار جهت احداث مجتمع تجاری _ اداری در بلوار مدرس تقدیر نمود و بر اجرای شبکه معابر در خیابان ۱۶ متری شهرک کوثر ، لکه گیری آسفالت و رعایت اصول فنی در پروژه های عمرانی تاکید نمود .

🔰جلسات شورای معاونین به پیشنهاد شهردار هشتگرد بصورت هفتگی برگزار شده و فرصتی برای برنامه ریزی مهم و راهبردی شهر می باشد ، بسیاری از درخواست های شهروندان و خواسته های بحق اعضای شورای اسلامی شهر بررسی و راهکارهای لازم جهت اجرا اتخاذ می گردد.