امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶

✅بازدید دکتر محمود بهمنی نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه علی شجری پور رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد از روند اجرای پروژه پل روگذر راه آهن هشتگرد

✅بازدید دکتر محمود بهمنی نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه علی شجری پور رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد از روند اجرای پروژه پل روگذر راه آهن هشتگرد
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۵:۴۱ |
کد خبر : ۹۷۷ |
اخبار

✅ایمنی شهروندان و تسهیل در تردد خواسته نماینده مجلس و مدیریت شهری از مسولان راه آهن

🔰پل راه آهن هشتگرد که مسیر دسترسی آرامستان امامزاده جعفر(ع) و بسیاری از روستاها می باشد در سال ۹۷ بخشی از آن بدلیل تعریض و افزایش ارتفاع عرشه توسط پیمانکار راه آهن تخریب گردید و در ایام دهه محرم سال گذشته با تاکید مسولین شهری هشتگرد مجددا بازگشایی و جهت تردد عزاداران حسینی بازگشایی گردید لیکن تخریب مجدد آن بر اساس نقشه های اجرایی از سرگرفته شد و در حال حاضر تردد از مسیر کنار گذر انجام می پذیرد .

🔰عرض کم گنار گذر و نا ایمن بودن آن مشکلاتی برای شهروندان ایجاد نموده و ازدحام و ترافیک در ایام پایانی هفته موجب نارضایتی گردیده است .

🔰رکود عملیات اجرایی طی ماههای اخیر موجب گردید تا بنا بر دعوت ریاست شورای شهر هشتگرد ، نماینده محترم مجلس شخصا در محل حاضر شده و ضمن توجه به خواسته اهالی ، مشکلات موجود را از نزدیک بررسی نماید .

🔰علی شجری پور رئیس شورای شهر هشتگرد با انتقاد از عملکرد پیمانکار راه آهن ، تکمیل این پروژه را از مسولان مربوطه خواستار شد .

🔰شجری پور از عزم جدی شورا و شهرداری هشتگرد در حفظ ایمنی شهروندان سخن گفت و افزود : ما هرگز مانعی برای اجرای طرح نمی باشیم اما توقع داریم که مسولان راه آهن نیز آسایش شهروندان را در اجرای پروژه در نظر بگیرند .

🔰قول مساعد نماینده مجلس و وعده پیگیری موضوع از طریق وزارت راه و شهرسازی پایان بخش این بازدید بوده است که امیدواریم با تعامل و اجرای کارشناسانه این پروژه شاهد رضایتمندی شهروندان باشیم .