امروز : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳

با تلاش مدیریت شهری هشتگرد، آرزوی چندین ساله ساکنین شهرک وحدت محقق شد . 🔰تملک زمین و تعریض خیابان راه آهن با هزینه ای بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال

با تلاش مدیریت شهری هشتگرد، آرزوی چندین ساله ساکنین شهرک وحدت محقق شد .   🔰تملک زمین و تعریض خیابان راه آهن با هزینه ای بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۰۵:۴۵ |
کد خبر : ۹۷۹ |
اخبار

✅خیابان راه آهن در شهرک وحدت هشتگرد بازگشایی شد .

🔰خیابان راه آهن هشتگرد که در ضلع جنوبی بلوار امام(ره) واقع شده مسیر تردد بسیاری از ساکنین شهرک وحدت و نیز معبر دسترسی به راه آهن سراسری و همچنین آرامستان و امامزاده جعفر(ع) می باشد .

🔰وجود ترافیک در بخش شمالی این خیابان موجب نارضایتی رانندگان و عابران بوده و علیرغم تلاش صورت گرفته در سنوات قبل در زمینه تعریض این خیابان در ضلع شرقی کانون شهید مطهری ، متاسفانه وجود اطاقک برق فشار قوی همچنان مانعی برای تردد راحت بوده و نیاز به جابجایی این تاسیسات که محل توزیع برق بخش اعظمی از شهر می باشد احساس می گردید .

🔰طی سالیان جاری و با تلاش و پیگیری اعضای شورا و شهردار هشتگرد این اتفاق به نتیجه رسیده و بالاخره این مشکل در روز یکشنبه ۱۹ خرداد ۹۸ مرتفع و این معبر به طور کامل بازگشایی شد.

🔰دکتر امیر بهمنی شهردار هشتگرد انجام این پروژه را یکی از مهمترین اقدامات شهرداری در سالهای اخیر دانست و از بازگشایی سایر معابر نیز خبر داد.

🔰بهمنی گفت : در مرحله اول تعریض خ راه آهن ، شهرداری با هزینه حدود ۸ میلیارد ریالی ۵۰۰ متر مربع از املاک اداره مخابرات را خریداری و ضمن ایجاد ۱۲ واحد پارکینگ برای آن اداره ، اطاقک جدید برق را در مساحت ۵۰ متر مربع و مطابق استانداردهای اداره برق در دو طبقه زیرزمین و همکف احداث نمود .

🔰وی افزود : احداث دیوار و نرده به طول ۴۰ متر ، جدولگذاری به طول ۸۰ متر ، پیاده روسازی به مساحت ۱۶۰ متر مربع ، لکه گیری و آسفالت و نیز جابجایی ۵ تیر برق مزاحم بخش دیگری از اقدامات انجام شده بوده است .

🔰شهردار هشتگرد ضمن تشکر از همکاری اداره برق در انجام این پروژه ، از تلاشهای شبانه روزی و همکاری در انتقال تاسیسات و تجهیزات اطاقک به محل جدید با در نظر گرفتن آسایش شهروندان و جلوگیری از خاموشی شهر با استقرار پست سیار سخن گفت و بیان کرد : پس از انتقال کامل تجهیزات ، این اتفاق بزرگ بوقوع پیوسته و پس از ۴۰ سال از تاسیس شهرداری ، با تخریب اطاقک قدیمی، خیابان راه آهن تعریض و بازگشایی گردید .

🔰این پروژه تاکنون مبلغی حدود ۱۲ میلیارد ریال برای شهرداری هزینه در برداشته و با تکمیل آن که شامل جدولگذاری ، زیرسازی ، آسفالت و خط کشی خیابان در محل تخریب اطاقک می باشد ، شهروندان می توانند از ثمره تلاش و پیگیری چندین ساله مدیریت شهری بهره مند گردند.

🔰دکتر بهمنی از حمایتهای رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر در اجرای این طرح قدردانی نمود و تعامل و حمایت اعضای پارلمان شهری را موجب تسریع در تکمیل سایر پروژه های عمرانی و رفع مشکلات تردد با تعریض و بازگشایی در معابر شهری دانست .
@hashtgerdcity

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید