برخورد قاطع مدیریت شهری هشتگرد با ساخت و سازهای غیر مجاز با حضور شهردار و عوامل پلیس ساختمانی امروز جمعه ساعت ۱۴ طبق دستور مقام قضایی نسبت به تخریب ساخت و ساز غیرمجاز واقع در شهرک بعثت اقدام و بنای غیر مجاز تخریب و رفع تخلف گردید. مهندس رئیسی شهردار هشتگرد: مدیریت شهری در برخورد […]

برخورد قاطع مدیریت شهری هشتگرد با ساخت و سازهای غیر مجاز

با حضور شهردار و عوامل پلیس ساختمانی امروز جمعه ساعت ۱۴ طبق دستور مقام قضایی نسبت به تخریب ساخت و ساز غیرمجاز واقع در شهرک بعثت اقدام و بنای غیر مجاز تخریب و رفع تخلف گردید.

مهندس رئیسی شهردار هشتگرد: مدیریت شهری در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز بدون هیچگونه اغماض اقدام می‌نماید ، خوشبختانه با تلاش مجموعه شهرداری و حمایت اعضای محترم شورا ، روند درآمد زایی از ردیف‌های قانونی و درآمدهای پایدار به خوبی در حال انجام است و شهرداری هیچگونه کمبود درآمدی برای تامین هزینه های نگهداری شهر ، پروژه های عمرانی ، تملکات و برنامه های فرهنگی ندارد لذا برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز جزو اولویتها بوده و هست .

وی گفت : حقوق و مزایای پرسنل بصورت کامل و در موعد مقرر پرداخت می گردد و برای جذب سرمایه گذار و ایجاد درآمدهای مستمر از این مسیر تلاش داریم .

رئیسی که شخصا به همراه اکیپ جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز در محل حضور داشت با تبریک هفته قوه قضاییه ، از همراهی مسؤلین محترم قضا در پیشبرد امورات شهر تقدیر و تشکر نمود .

@hashtgerdcity