طی جلسه ای با دعوت مهندس رئیسی شهردار هشتگرد که با حضور معاونین شهردار ، مسئولین واحدهای شهرداری ، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی این شهر برگزار شد بخشی از مشکلات و معضلات که موجب آسیب به زیرساخت های شهری می گردد بررسی و پیشنهادات لازم برای رفع آنها و توسعه شهر مطرح […]

طی جلسه ای با دعوت مهندس رئیسی شهردار هشتگرد که با حضور معاونین شهردار ، مسئولین واحدهای شهرداری ، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شهرک صنعتی این شهر برگزار شد بخشی از مشکلات و معضلات که موجب آسیب به زیرساخت های شهری می گردد بررسی و پیشنهادات لازم برای رفع آنها و توسعه شهر مطرح گردید.

مهندس رئیسی سرازیر شدن آب های سطحی از شهرک صنعتی به بلوار های اصلی شهر و سپس ورود به بخش تجاری و منازل مسکونی را از جمله مشکلات چندین ساله شهر هشتگرد برشمرد .

وی گفت : شیب ملایم از شمال به جنوب اراضی و قرار گیری شهرک صنعتی در بخش شمالی شهر سبب گردید تا در زمان بارش های فصلی ، آبهای سطحی از این شهرک از مسیرهای بلوار مصلی ، میدان شهید کلهر و همچنین میدان صنعت به سمت مسکونی و تجاری شهر سرازیر شده و در برخی مواقع به علت شدت بارشها کنترل آن ناممکن بوده و موجب آبگرفتگی معابر میگردد .

شهردار هشتگرد بیان کرد : شهرداری طی سالیان گذشته و ماه‌های اخیر تلاش نموده است تا با ایجاد منهول های زیر گذر عرضی در بلوار کارگر ، بخشی از این آب های سطحی را به کانال های موجود هدایت نماید لیکن رفع کامل مشکل نیازمند تعامل و هم افزایی این دو مجموعه می باشد .

از جمله موارد مطرح شده دیگر توسط شهردار هشتگرد ، اصلاح ورودی شهرک صنعتی احیاء کمربند سبز جنوبی اتوبان ، اصلاح چراغ های ترافیکی مقاطع ورودی و خروجی شهرک صنعتی و همچنین برنامه ریزی برای بهره گیری از پساب شهرک صنعتی برای آبیاری فضاهای سبز بوده است .

مهندس علوی مدیرعامل و مهندس افشاری عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی از دغدغه مندی شهردار هشتگرد برای رفع مشکلات تقدیر نمودند و قول مساعد دادند تا از توان قانونی خود برای رفع مشکلات استفاده و با مدیریت شهری جهت رفاه حال شهروندان همکاری نمایند .

حاضرین در ادامه جلسه به بیان نظرات خود پرداختند و مقرر گردید تا برای تسریع در کار که هدف مشترک طرفین می‌باشد طی هفته آینده بازدیدی با حضور رئیس و اعضای محترم شورا ، اعضای هیات مدیره شهرک و کارشناسان از موارد و مشکلات صورت پذیرفته و راهکارهای پیشنهادی و قابل اجرا طی صورتجلسه ای فی مابین تنظیم و به صورت جهادی اجرا گردد .

@hashtgerdcity