🔺شروع به کار شورای ششم هشتگرد از قریب به دو سال گذشته با اتفاقات مهمی در عرصه فرهنگ و هنر همراه بوده به طوری که تمامی اعضای شورا در این مدت توجه ویژه‌ای به فرهنگ و هنر داشته و شهروندان نتیجه مشهود این رویه را در شهر مشاهده می‌نمایند. 🔺در بخش عمرانی و زیرساختی […]

 

🔺شروع به کار شورای ششم هشتگرد از قریب به دو سال گذشته با اتفاقات مهمی در عرصه فرهنگ و هنر همراه بوده به طوری که تمامی اعضای شورا در این مدت توجه ویژه‌ای به فرهنگ و هنر داشته و شهروندان نتیجه مشهود این رویه را در شهر مشاهده می‌نمایند.

🔺در بخش عمرانی و زیرساختی نیز مدیریت شهری توجه داشته و در همین راستا اولین خانه فرهنگ و هنر در این شهر راه‌اندازی و همچنین گذر فرهنگی این شهر توسط حوزه عمرانی شهرداری در حال اجراست و در همین راستا و در جهت بزرگداشت حماسه پرشکوه حسینی با همکاری ستاد نماز جمعه ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهرداری و شورای اسلامی شهر تئاتر فاخر«غریب در غبار» در هفته آینده به روی صحنه می‌رود .

🔺 مهندس کاشف رئیس شورای اسلامی شهر هشتگرد در نشست با برگزارکنندگان این اقدام فرهنگی از حمایت همه جانبه مدیریت شهری از هنرمندان خبر داد .

🔺 وی گفت : زیرساخت‌های شهری منجمله مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی در اختیار هنرمندان است و بر همین اساس محل برگزاری این نمایش مجتمع فرهنگی ۹ دی تعیین گردید و شهرداری در زمینه پشتیبانی و تبلیغات نیز با برگزارکنندگان همراهی نموده و از همراهی شهردار محترم و سایر اعضای محترم شورای اسلامی شهر در انجام این رویداد بزرگ تقدیر و تشکر کرد .

🔺تئاتر مذهبی «غریب در غبار» به کارگردانی دکتر محسن فلاح‌پور از ۲۰ لغایت ۲۴ شهریور همه روزه از ساعت ۱۹:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

@hashtgerdcity