🔺در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان ، طرح تعمیر و بازسازی سطل‌های زباله سطح شهر توسط معاونت خدمات شهری در دستور کار قرار گرفت. 🔺مهندس رئیسی شهردار هشتگرد از فعالیت گسترده شهرداری در راستای خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان خبر داد و گفت : بهسازی سطل های زباله مکانیزه از مطالبات شهروندان بوده که […]

🔺در راستای ارتقای سطح سلامت شهروندان ، طرح تعمیر و بازسازی سطل‌های زباله سطح شهر توسط معاونت خدمات شهری در دستور کار قرار گرفت.
🔺مهندس رئیسی شهردار هشتگرد از فعالیت گسترده شهرداری در راستای خدمات رسانی مناسب تر به شهروندان خبر داد و گفت : بهسازی سطل های زباله مکانیزه از مطالبات شهروندان بوده که این طرح آغاز و بزودی این امر میسر میشود.
🔺رئیسی افزود: مخزن زباله مکانیزه از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر است و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر ، جلوگیری از شیوع بیماریهای میکروبی و تامین رفاه حال شهروندان عزیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
🔺وی تصریح کرد: در این بین، به دلیل قرار گرفتن سطل‌های زباله در معرض عوامل طبیعی به مرور زمان این سطل‌ها مستهلک می‌شوند و نیاز به بازسازی دارند، به همین دلیل معاونت خدمات شهری ؛ در راستای رفع مشکلات و حفظ زیبایی و نمای بصری شهر بزودی نسبت به تعویض، بازسازی سطلهای قدیمی و خرید سطل زباله جدید اقدام خواهد نمود.
🔺شستشو ، کف تراشی ، گند زدایی و رنگ آمیزی سطل‌های زباله و طراحی با پیام‌های زیست محیطی در ماه‌های اخیر توسط حوزه معاونت خدمات شهری صورت گرفته و انتظار می رود با جایگزینی و تعمیر سطل‌های موجود و مشارکت شهروندان ، مسایل و مشکلات این حوزه مرتفع گردد .
🔺 روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر هشتگرد
@hashtgerdcity