برنامه های متنوع مدیریت شهری هشتگرد در ایام دهه فجر جلسه کمیسیون فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر هشتگرد با حضور حاج رضا واحدی رئیس کمیسیون فرهنگی ، معاونین شهردار و مسئولین واحدها در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد . واحدی در ابتدای جلسه با تبریک‌ پیشاپیش ایام دهه فجر ، […]

برنامه های متنوع مدیریت شهری هشتگرد در ایام دهه فجر

جلسه کمیسیون فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر هشتگرد با حضور حاج رضا واحدی رئیس کمیسیون فرهنگی ، معاونین شهردار و مسئولین واحدها در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد .

واحدی در ابتدای جلسه با تبریک‌ پیشاپیش ایام دهه فجر ، خواستار توجه تمامی حوزه های شهرداری به بزرگداشت این ایام شد و گفت : ایام الله دهه فجر یادآور فداکاری ها و جانفشانی های مردمی انقلابی و ولایتمدار است که فصلی نوین در تاریخ این سرزمین را آغاز نمودند و اقتدار ایران اسلامی مرهون این فداکاریها است .

وی گفت : بزرگداشت ایام دهه فجر علاوه بر تکریم زحمتکشان این عرصه و تجدید پیمان با آرمان های امام راحل(ره) و شهدای سرافراز می تواند فرصتی برای نشر ارزش های انقلاب و انتقال آن به نسل جوان و آینده سازان مملکت باشد .

وی افزود : کمیسیون فرهنگی شهرداری و شورای اسلامی شهر طی جلسات متعدد برنامه های مختلفی را برای دهه فجر تدارک دیده است که امیدواریم با حمایت های امام جمعه معزز و سایر دستگاههای فرهنگی با کیفیت مطلوب اجرا گردد .

رئیس کمیسیون فرهنگی شورا گفت : از جمله موارد با اهمیت که از وظایف شهرداری می باشد آذین بندی و فضاسازی محیط شهری است و انتظار می رود با نصب المان های مناسب و فضاسازی شهری این موضوع تحقق یابد .

واحدی در ادامه به برگزاری جشن بزرگ انقلاب در مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی اشاره کرد و گفت : شهرداری و شورای اسلامی شهر تصمیم دارد تا مراسم باشکوهی برای این ایام برگزار نماید لیکن در نظر گرفتن شرایط کرونایی کشور از جمله موارد مهم و قابل توجه در برگزاری این جشن می باشد که در صورت مساعد بودن شرایط کرونائی و با رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های مربوطه با همکاری ادارات و سازمان‌های مرتبط برگزار خواهد شد .

وی از برگزاری جشن های محله ای در مساجد سطح شهر و همچنین در شهرک ینگی امام خبر داد و نشست و تجلیل از پیشکسوتان انقلابی هشتگرد ، برپایی نمایشگاه تهیه و تکثیر بروشور بیانیه گام دوم انقلاب ، چاپ پوسترهای ویژه ایام ، اجرای سرود های انقلابی به صورت سیار در محلات مختلف شهر ، نورافشانی در شب ۲۲ بهمن ، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی ویژه کارکنان شهرداری ، کارکنان ادارات و رده آزاد را از جمله برنامه‌های دیگر کمیسیون فرهنگی دانست .
@hashtgerdcity