تجلیل از روابط عمومی شهرداری هشتگرد طی مراسمی با حضور شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر ، اصحاب رسانه و شورای جوانان شهرستان ساوجبلاغ از مدیر و کارکنان روابط عمومی شهرداری هشتگرد تجلیل شد . مهندس یعقوبی در این نشست ، روابط عمومی را آیینه تمام نمای عملکرد سازمان دانست و گفت : با توجه […]

تجلیل از روابط عمومی شهرداری هشتگرد

طی مراسمی با حضور شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر ، اصحاب رسانه و شورای جوانان شهرستان ساوجبلاغ از مدیر و کارکنان روابط عمومی شهرداری هشتگرد تجلیل شد .

مهندس یعقوبی در این نشست ، روابط عمومی را آیینه تمام نمای عملکرد سازمان دانست و گفت : با توجه به اینکه شهرداری بنابر وظایف ذاتی خود نیاز به ارتباط گسترده و مستمر با شهروندان دارد از یک سو انتقال درخواست‌های شهروندان و مشکلات موجود به مدیریت و از سوی دیگر ارائه عملکرد و راهکارهای شهرداری برای عمران و آبادانی شهر به شهروندان از جمله وظایف حوزه روابط عمومی خواهد بود .

وی گفت : خوشبختانه با حمایت رئیس و اعضای محترم شورای اسلامی شهر طی ماه های اخیر روند توسعه با سرعت در حال انجام است و در جای‌جای شهر شاهد اجرای پروژه‌های عمرانی هستیم .

یعقوبی افزود : برگذاری موفق هفتمین نمایشگاه گل و گیاه در محوطه ۳ هکتاری بوستان پروین اعتصامی توانست نمونه ای بارز از همکاری و مدیریت جهادی را به نمایش بگذارد که با استقبال بسیار خوب شهروندان و دوستداران گل و گیاه روبرو گردید و اصحاب رسانه نیز در پوشش این اتفاق مهم نقش مهمی داشته اند .

وی با اشاره به اجرای پروژه آسفالت معابر شهری بیان کرد : طی ۵ ماهه اخیر بالغ بر ۷۰۰۰ تن آسفالت در معابر شهری توزیع گردیده است و این نشانگر پویایی حوزه عمرانی شهرداری می باشد .

اجرای ۴۵۰۰ متر مربع کفپوش پیاده‌روها و بهسازی بوستان‌ها ، ۳۵۰۰ متر طول جدول گذاری معابر شهری و نیز تکمیل بوستان شهید باکری که در ۱۸ اردیبهشت همزمان با افتتاح نمایشگاه گل و گیاه به بهره برداری رسید از جمله این اقدامات بوده است .

وی با اشاره به بودجه مصوب پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شهرداری به برنامه ریزی در راستای عمل به ۶ مأموریت تعریف شده در بودجه اشاره کرد که ماموریت های کالبدی و شهرسازی ، حمل و نقل و ترافیک ، محیط زیست ، خدمات مدیریت ، ایمنی و مدیریت بحران و ماموریت اجتماعی و فرهنگی از جمله موضوعات تعریف شده در بودجه ۲۵۴ میلیارد تومانی سال ۱۴۰۱ می باشد و انتظار می رود بودجه امسال با حمایت اعضای پارلمان شهری ، مسئولین شهرستان و تلاش کارکنان شهرداری به طور کامل محقق گردد .

مهندس افشاری رئیس شورای اسلامی هشتگرد با تقدیر و تشکر از زحمات شهردار هشتگرد گفت : خوشبختانه اقدامات خوب و گامهای موثری در ماههای اخیر برداشته شده و تعامل با اصحاب رسانه بعنوان یکی از اصول مدیریت شهری مورد تاکید می باشد و اعضای شورا از انتقادها و پیشنهادهای شهروندان و اصحاب رسانه در جهت بهبود اوضاع کاری استفاده خواهند نمود .

افشاری با بیان برنامه های آتی شورای هشتگرد به بخشی از عملکرد آن شورا اشاره کرد و گفت : بخشی از پیگیری‌های پارلمان شهری در خصوص تعیین تکلیف پل راه آهن ، اراضی قولنامه ای ، ایجاد جاده کمربندی ، طرح تصفیه خانه فاضلاب بوده و تعامل با سایر ادارات و پیگیری های مستمر را زمینه‌ساز رفع نواقص شهری دانست .

سرکار خانم صالحی عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به اقدام بزرگ مدیریت شهری در برگزاری نمایشگاه گل و گیاه ، خواستار تجلیل از زحمتکشان و دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه شد .

وی گفت : تغییر محل برگزاری نمایشگاه به فضای گسترده بوستان پروین اعتصامی از جمله پیشنهادات مدیریت شهری بوده که با مشارکت خوب غرفه داران و همراهی سایر دستگاههای مرتبط با موفقیت برگزار گردید و انتظار می رود این برنامه ها مستمر باشد .

صالحی در ادامه به نقش شورای جوانان و مشارکت آنها در امور شهری و رسیدگی به بسیاری از مسائل اجتماعی و فرهنگی اشاره کرد .

وی افزود : اجرای بیانیه گام دوم انقلاب ، ساماندهی امور جوانان ، استعداد یابی و نخبه پروری ، تجلیل و ترغیب جوانان فرهیخته به مشارکت در امور اجتماعی ، شناسایی و بهره گیری بهینه از پتانسیل جوانان و همراهی و همکاری با مدیران در همه زمینه ها از جمله خواسته های مدیریت شهری از شورای جوانان است و پارلمان شهری و شهرداری هشتگرد نیز از ایده های خلاق جوانان بویژه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عمل به شعار سال استقبال و در جامه عمل پوشاندن به ایده های خلاق و علمی همراهی خواهد نمود .

در ادامه این مراسم با اهدا لوح از مدیر و کارکنان حوزه روابط عمومی شهرداری تجلیل گردید .