جلسه شهردار هشتگرد با معاونین و کلیه مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد در راستای ارتقاء خدمات به شهروندان ، رفع مشکلات و ناهماهنگی های فیمابین واحدهای شهرداری و بهره گیری از پیشنهادات ، جلسه شهردار هشتگرد با معاونین و مسئولین واحدها در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد . مهندس یعقوبی شهردار […]

جلسه شهردار هشتگرد با معاونین و کلیه مسئولین واحدهای شهرداری برگزار شد

در راستای ارتقاء خدمات به شهروندان ، رفع مشکلات و ناهماهنگی های فیمابین واحدهای شهرداری و بهره گیری از پیشنهادات ، جلسه شهردار هشتگرد با معاونین و مسئولین واحدها در سالن جلسات مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار شد .

مهندس یعقوبی شهردار هشتگرد در ابتدای این جلسه با تقدیر و تشکر از زحمات کلیه پرسنل ، همدلی و اتحاد را زمینه‌ساز ارائه خدمات بهینه به شهروندان و توسعه ، پیشرفت و آبادانی شهر دانست .

وی گفت : خوشبختانه طی یک ماه اخیر با تلاش شبانه روزی کلیه کارکنان و حمایت‌های رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر خدمات خوب و ارزنده ای به شهروندان ارائه شده و تدوین و اجرای برنامه‌هایی برای ماه‌های آتی و مناسبات پیش رو در دستور کار قرار دارد .

یعقوبی با اشاره به نیاز شهرداری به اصلاح روند مراحل رسیدگی به درخواست های ارباب رجوع ، تسهیل در کار شهروندان و تکریم مراجعین را از اولویت‌های کاری برشمرد .

وی به هوشمند سازی شهرداری و ارائه خدمات غیر حضوری به شهروندان پرداخت و خواستار بررسی پتانسیل ها و پیشنهاد نیازها برای ارتقاء اتوماسیون اداری و نصب نرم افزارهای کاربردی ، ایجاد بانک اطلاعاتی در جهت کاهش هزینه های تردد و تسریع در پاسخگویی به مکاتبات و رسیدگی به خواسته‌های شهروندان شد و در ادامه جلسه معاونین و مسئولین واحدهای شهرداری به بیان مشکلات و کاستی های حوزه کاری خود پرداختند .

تعمیر و بهسازی ماشین آلات و تجهیزات به ویژه خودروهای آتش نشانی ، رفع اختلاف با پیمانکاران تامین نیروی انسانی جهت پرداخت به موقع حقوق و مزایای کارکنان ، پیگیری جهت امور رفاهی و معیشتی پرسنل ، تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدها ، برگزاری مزایده ها و تعیین تکلیف اماکن فرهنگی ورزشی شهرداری ، پرداخت بدهی‌ها به اشخاص و پیمانکاران ، تاسیس تعاونی مصرف ، ساماندهی املاک و اموال ، ارتقاء سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های موجود ، راه اندازی کمیته تشخیص هزینه ها ، آماده سازی بودجه پیشنهادی و تعرفه عوارض ۱۴۰۱ ، تهیه پلان ایمنی جهت اجرای طرح‌های عمرانی توسط پیمانکاران مربوطه ، پیگیری موضوعات مرتبط با حوزه سرمایه‌گذاری ، تقویت میز خدمت ، کاهش هزینه‌های غیرضروری ، تلاش جهت کسب درآمد ، حفاظت از اماکن شهرداری ، راه اندازی کمیته پرسنلی و …از جمله موارد مطرح شده در این جلسه بوده است .

@hashtgerdcity