جلسه کمیته تملکات شهرداری هشتگرد جلسه کمیته تملکات شهرداری هشتگرد به ریاست مهندس یعقوبی و با حضور معاونین و مسئولین واحدهای مرتبط برگزار شد. مهندس یعقوبی در این جلسه با اشاره به رویکرد مدیریت شهری مبنی بر توانمندسازی محلات از طریق اجرای پروژه های بازآفرینی شهری ، به تملک املاک واقع در طرح تعریض معابر […]

جلسه کمیته تملکات شهرداری هشتگرد

جلسه کمیته تملکات شهرداری هشتگرد به ریاست مهندس یعقوبی و با حضور معاونین و مسئولین واحدهای مرتبط برگزار شد.

مهندس یعقوبی در این جلسه با اشاره به رویکرد مدیریت شهری مبنی بر توانمندسازی محلات از طریق اجرای پروژه های بازآفرینی شهری ، به تملک املاک واقع در طرح تعریض معابر اشاره کرد .

وی گفت : بخشی از معابر هشتگرد به ویژه در مناطق جنوبی بلوار امام(ره) که جزو محلات قدیمی می باشند دارای معابر کم عرضی است و مشکلات بسیاری را در زمینه خدمات رسانی و نیز به صورت ویژه حضور نیروهای امدادی و آتش نشانی دارد .

یعقوبی گفت : برای رفع مشکل در بودجه پیشنهادی سال آینده مبلغ مناسبی برای توافق و تملک اراضی و املاک واقع در طرحهای تعریض در نظر گرفته ایم که این نقاط شناسایی و پس از توافق با مالکین و طی مراحل قانونی تملک و تعریض خواهد شد.

شهردار هشتگرد افزود : از جمله اهداف دیگر تملک و تعریض معابر ، تسهیل در تردد شهروندان و رفع ترافیک خودروهای عبوری می باشد و شهرداری آمادگی دارد تا طبق مقررات و با پرداخت ارزش ملکی بر اساس ارزیابی کارشناسی و با رضایت مالکین در این موضوع اقدام نماید.
@hashtgerdcity