✅حوزه معاونت خدمات شهری هشتگرد برای مدیریت بحران ساماندهی می‌شود. جلسه مدیریت بحران حوزه خدمات شهری هشتگرد با حضور جانشین شهردار در مدیریت بحران و مسئولین واحدهای مربوطه برگزار شد. مهندس جلیل امینی معاونت خدمات شهری هشتگرد، ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل طی چند ماه اخیر از ساماندهی و بروزآوری امکانات و تجهیزات مدیریت […]

 ✅حوزه معاونت خدمات شهری هشتگرد برای مدیریت بحران ساماندهی می‌شود.

جلسه مدیریت بحران حوزه خدمات شهری هشتگرد با حضور جانشین شهردار در مدیریت بحران و مسئولین واحدهای مربوطه برگزار شد.

مهندس جلیل امینی معاونت خدمات شهری هشتگرد، ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل طی چند ماه اخیر از ساماندهی و بروزآوری امکانات و تجهیزات مدیریت بحران خبر داد و افزود: از ابتدای اسفند ماه سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا پرسنل و تجهیزات خدمات شهری اعم از فضای سبز، آتش نشانی، خدمات شهر، رانندگان، ماشین آلات و تجهیزات به حالت آماده باش کامل بوده و در راستای پیشگیری از شیوع کرونا با همکاری سایر دستگاه‌ها سپاهیان و بسیجیان، هلال احمر، گروه‌های جهادی، طلاب و… در زمینه ضدعفونی و مه پاشی اماکن عمومی، معابر، پیاده روها و فضاهای شهری ، استقرار ایستگاه سلامت و غربالگری، اجرای پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی تلاش نموده اند و اکنون با توجه به موفقیت جمعی در کنترل این ویروس و شروع فعالیت کسب و اصناف و ادارات ، بخشی از وظایف شهرداری کاهش یافته و می بایست از فرصت به وجود آمده جهت بازسازی تجهیزات و امکانات بهره گیری نماییم.

امینی گفت: تشکیل بخش های سازمانی مدیریت بحران، صدور احکام، تعیین شرح وظایف، لیست برداری، بهسازی و تعمیر و آماده سازی امکانات و تجهیزات مدیریت بحران از جمله مواردی است که می بایست پیگیری و انجام گردد .

معاون خدمات شهری افزود: با دستور مهندس یگانه شهردار هشتگرد، کارشناسان شهرداری نسبت به رصد کلیه معابر و اماکن عمومی اقدام و ضمن تهیه گزارش از نقاط حادثه خیز و پرخطر در زمینه های مختلف بحرانی، تمهیدات لازم برای پیشگیری اتخاذ خواهد شد .

در حال حاضر سم پاشی معابر و درختان سطح شهر و مقابله با سوسکهای کارابیده، در اولویت کاری مدیریت بحران شهر هشتگرد بوده و بصورت شبانه روزی در تمامی محلات شهر انجام می پذیرد .