دیدار مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی با شهردار هشتگرد مهندس علوی مدیر عامل و مهندس افشاری عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی با تبریک انتخاب مهندس یعقوبی به عنوان شهردار هشتگرد ، این انتخاب را نوید بخش آینده ای روشن برای شهر دانستند و از آمادگی خود برای همراهی با مدیریت شهری در زمینه […]

دیدار مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت صنعتی با شهردار هشتگرد

مهندس علوی مدیر عامل و مهندس افشاری عضو هیئت مدیره شهرک صنعتی با تبریک انتخاب مهندس یعقوبی به عنوان شهردار هشتگرد ، این انتخاب را نوید بخش آینده ای روشن برای شهر دانستند و از آمادگی خود برای همراهی با مدیریت شهری در زمینه های مختلف خبر دادند .

مهندس یعقوبی شهردار هشتگرد در این دیدار به همکاری فی مابین مدیریت شهری و شهرک صنعتی در زمینه ساماندهی آبهای سطحی و پساب کارخانجات تاکید کرد.

وی گفت : هر چند شهرک صنعتی به صورت مستقل از مدیریت شهری اداره می گردد لیکن بسیاری از کارگران و پرسنل آن شهرک در شهر هشتگرد سکونت داشته و شهروند این شهر محسوب می گردند لذا خدمات‌رسانی به این قشر زحمتکش از جمله وظایف شهرداری می باشد .

شهردار هشتگرد افزود : با توجه به فعال بودن تصفیه‌خانه شهرک صنعتی و ورود بخشی از پساب حاصل آن به محدوده شهری نیاز است با همکاری مدیران آن مجموعه این پساب ساماندهی شده و در صورت دارا بودن استانداردهای لازم در آبیاری فضای سبز شهری مورد استفاده قرار گیرد و بر ساماندهی کمربند سبز حاشیه اتوبان تاکید کرد .

@hashtgerdcity