مهندس یعقوبی شهردار هشتگرد : بودجه سال ۱۴۰۱ بر اساس پتانسیلها و نیازهای شهر تدوین خواهد شد . اولین جلسه تدوین بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شهرداری هشتگرد با حضور مهندس یعقوبی شهردار ، معاونین و مسئولین واحدهای مرتبط تشکیل گردید . مهندس یعقوبی در این جلسه با اشاره به لزوم ارتقاء خدمات و عمران و […]

مهندس یعقوبی شهردار هشتگرد : بودجه سال ۱۴۰۱ بر اساس پتانسیلها و نیازهای شهر تدوین خواهد شد .

اولین جلسه تدوین بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ شهرداری هشتگرد با حضور مهندس یعقوبی شهردار ، معاونین و مسئولین واحدهای مرتبط تشکیل گردید .

مهندس یعقوبی در این جلسه با اشاره به لزوم ارتقاء خدمات و عمران و آبادانی شهر به تدوین بودجه ای بر اساس پتانسیل ها و واقعیات و نیازهای شهر تاکید کرد .

وی گفت : تصمیم داریم تا در بودجه سال آینده با در نظر گرفتن وضعیت درآمدی و نیز دارایی ها و سرمایه های شهرداری بودجه‌ای منطقی پیشنهاد نماییم تا علاوه بر عمران و آبادانی شهر و توجه به همه محلات بتوانیم در راستای تحقق آن نیز بر اساس زمان بندی در نظر گرفته شده حرکت نمائیم .

شهردار هشتگرد از پیشنهاد پروژه های بزرگ و زیرساختی در نقاط مختلف شهر سخن گفت و سهم بودجه عمرانی نسبت به کل بودجه پیشنهادی را مناسب توصیف کرد .

یعقوبی افزود : بخشی از پروژه های شهرداری به عنوان پروژه های مستمر و جاری می‌باشند که از این قبیل می‌توان به آسفالت معابر ، جدولگذاری ، کفپوش و پیاده روسازی اشاره کرد و ما در نظر داریم تا در بودجه سال آینده پروژه‌های زیرساختی در زمینه توسعه فضای سبز شهری و احداث ابنیه و … را مد نظر قرار دهیم .

وی بیان کرد : یکی از مهمترین پیشنهادات در بودجه سال آینده تملک اراضی و تعریض معابر شهر می باشد که امیدواریم با حمایت رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و همراهی دستگاه های ذیربط این مهم محقق شده و بخش عمده ای از مشکلات در تردد شهروندان رفع گردد .

جلسات تدوین بودجه پیشنهادی شهرداری به صورت مستمر تشکیل و پس از تدوین جهت بررسی و تصویب و طی مراحل قانونی به شورای اسلامی شهر و استانداری ارسال خواهد شد .

بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری هشتگرد ۱۴۰ میلیارد تومان بوده است و همچنان تلاش برای تحقق آن تا پایان سال مالی ادامه خواهد داشت .

@hashtgerdcity