بسم ا… الرحمن الرحیم بسیج شجره طیبه و هفته بسیج یادگار ارزشمند حضرت امام(ره) برای تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایه بالندگی ، رمز بقا و ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است . بسیج نماد مقاومت ، سازندگی و جهاد در راه خدا برای اعتلای اسلام است و در طول ۴۰ […]

بسم ا… الرحمن الرحیم

بسیج شجره طیبه و هفته بسیج یادگار ارزشمند حضرت امام(ره) برای تحقق آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایه بالندگی ، رمز بقا و ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار جهانی است .

بسیج نماد مقاومت ، سازندگی و جهاد در راه خدا برای اعتلای اسلام است و در طول ۴۰ ساله انقلاب نقش خویش را در شکل گیری ، تداوم ، استمرار و اقتدار ایران بخوبی ایفاء نموده است .

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام ، فرارسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان و سروقامتان جهاد و شهادت به ویژه فرماندهی محترم بسیج ناحیه ساوجبلاغ , فرماندهی حوزه بسیج ۶۱۱ مالک اشتر , فرماندهی حوزه بسیج ادارات و بسیجیان شهر هشتگرد تبریک و تهنیت عرض نموده از خداوند متعال سربلندی ایران اسلامی و توفیق خدمتگزاری و ادامه راه شهیدان را برای همگان مسئلت می نمایم.

شهردار , رئیس و اعضای شورای اسلامی هشتگرد