? ملاقات عمومی مهندس یگانه شهردار هشتگرد در راستای تکریم ارباب رجوع با شهروندان برگزار شد. ?️ملاقات عمومی مهندس یگانه دوشنبه ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۹ با حضور تعدادی از شهروندان هشتگردی برگزار شد. ?️مهندس یگانه با اشاره به اهمیت و ضرورت برپایی جلسات ملاقات مردمی با مراجعه کنندگان شهرداری گفت: پیرو این سنت پسندیده روزهای […]

? ملاقات عمومی مهندس یگانه شهردار هشتگرد در راستای تکریم ارباب رجوع با شهروندان برگزار شد.

?️ملاقات عمومی مهندس یگانه دوشنبه ۳۰ تیر ماه ۱۳۹۹ با حضور تعدادی از شهروندان هشتگردی برگزار شد.

?️مهندس یگانه با اشاره به اهمیت و ضرورت برپایی جلسات ملاقات مردمی با مراجعه کنندگان شهرداری گفت: پیرو این سنت پسندیده روزهای دوشنبه میزبان شهروندان، کسبه، صنعتگران وسایر اهالی جهت رسیدگی به مشکلات آنها در حوزه مدیریت شهری هستیم

?️شهردار هشتگرد افزود: تمامی مدیران و مسئولان حوزه های مختلف شهرداری در همه روزهای هفته درب اتاقشان به روی ارباب رجوعان باز است و ملزم به پاسخگویی به مشکلات و مطالبات مراجعه کنندگان هستند اما باتوجه به پیچیدگی برخی مشکلات و تمایل شهروندان جهت دیدار با شهردار جلسه ملاقات مردمی با مردم برگزار می شود تا فرصتی برای دیدار چهره به چهره با شهروندان فراهم شود که در راستاهای دیدارهای انجام شده درصورت عدم نقض قانون ، رسیدگی به مطالبات و مشکلات شهروندان در حوزه های شهری با هم اندیشی با روسای ادارات و واحدهای شهری در پروسه زمانی کوتاهتری انجام می شود.

?️وی خاطرنشان کرد: البته ناگفته نماند در این جلسات ملاقات مردمی نمی توانیم تمامی مشکلات مطرح شده را کاملا حل و فصل کنیم چراکه برخی ازموضوعات منع قانونی دارد و علی الرغم درخواست شهروندان، مطابق خواسته آنها قابل رسیدگی نیست اما در این جلسه با استناد به قانون دلیل عدم رسیدگی به مطالبات آنها توضیح داده می شود و در فضایی صمیمی و مناسب مراجعه کننده آگاه سازی و اقناع می شود که بسیاری از شهروندان باوجود عدم رسیدن به خواسته موردنظر با اطلاع از فرایند اداری و قوانین و رفتار مناسب و احترام آمیزی که با آنها انجام شده است با رضایت کامل دفتر را ترک می کنند.

?️شهردار هشتگرد با اشاره به فراوانی موضوع مراجعه کنندگان گفت: باتوجه به توسعه شهر و افزایش ساخت و سازهای شهری، بیشترین مطالبه شهروندان درخصوص مشکلات عوارض و گواهی پایان و کار و… است که مربوط به حوزه شهرسازی می شود.

?️شایان ذکر است با توجه‌ شیوع ویروس کرونا و وضعیت هشدار در استان البرز این ملاقات مردمی با حفظ پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در دفتر شهردار هشتگرد برگزار شد .

?️هر هفته حدود ۴۰ نفراز شهروندان در جلسه ملاقات مردمی با شهردار هشتگرد دیدار و مشکلات حوزه شهری شان مورد رسیدگی قرار می گیرد.